• Home
  • Blog
  • Ontmoetingsavond in WZC Westervier

Ontmoetingsavond in WZC Westervier

28 Mar 2022
Centrum voor kortverblijf Westervier
Woonzorgcentrum Westervier
Een avondje ont-moeten bij een leerrijke tocht over ons huis en ons team en een afsluiter in Sparke Viers.

Na twee jaar organiseerden we in Westervier opnieuw de kans om ons en ons huis op een andere manier te leren kennen. Op dinsdag 29 maart gooiden in Westervier alle deuren open voor onze nieuwe families. Een avond ont-moeten bij een leerrijke tocht over ons huis en ons team en een afsluiter in Sparke Viers. Blader mee door de foto's en ga zo mee op ontdekking.

Tijdens dit moment gingen we op wandeling langs gekende en minder gekende plekken in en rond Westervier. Van de keuken tot de kapel, van de petanquebaan tot de moestuin, het hele huis van boven tot onder werd bezocht. Collega's en vrijwilligers toonden als volleerde gidsen trots onze plekken. Nadien proefden de families van onze warme keuken met versgemaakte quiches in de living van Sparke Viers en werd er nagenoten met hartelijke ontmoetingen.